Texnobaza.com Інтернет-магазин  заснований 2 лютого 2020 року в місті Рівне. 

Shop photo

Крок за кроком ми розвивалися, щоб розширити асортимент товарів, щоб поліпшити якість обслуговування клієнтів і зробити покупки максимально зручними й приємними.

Був відкритий пункт видачі товарів в місті Рівне за адресою м. Рівне вул. Набережна 24, в якому ви можете забрати куплений товар, зробити замовлення, а так само оглянути деякі представлені товари. Ми почали співпрацювати з кур'єрськими службами, щоб нашими послугами могли користуватися клієнти з усіх куточків України.

За більш ніж 10 років нашої роботи ми стали експертами в товарах великої побутової техніки, телевізорах, а також товарів інших товарів представлених на нашому сайті й це число тільки зростає. З кожним роком ми стаємо кращими та зараз з упевненістю можемо сказати, що для кожного клієнта ми знайдемо найкраще рішення для обладнання свого будинку, будь це кухня, вітальня або робочий кабінет.

До нас зверталося величезна кількість клієнтів, і залишили безліч позитивних відгуків. Наш високий рейтинг серед інших інтернет-магазинів показує наше професійне ставлення до роботи та турботу про клієнтів. 

Наші партнери

Ми пропонуємо величезний вибір різноманітних брендів, з якими співпрацюємо упродовж багатьох років.